Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fragmanlara Yorumlar

4 posters
YazarMesaj
x seнeЯuнi x
Admin
x seнeЯuнi x

Fragmanlara Yorumlar Empty
MesajKonu: Fragmanlara Yorumlar   Fragmanlara Yorumlar EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 4:04 pm

Fragmanlara Yorumlarinizi buradan yapabilirsiniz...
x seнeЯuнi x
Admin
x seнeЯuнi x

MesajKonu: Geri: Fragmanlara Yorumlar   Fragmanlara Yorumlar EmptyCuma Eyl. 04, 2009 1:22 pm

Fatmacim (= Ikinci Fragman icin cok sagol (=
fto

fto

MesajKonu: Geri: Fragmanlara Yorumlar   Fragmanlara Yorumlar EmptyCuma Eyl. 04, 2009 1:33 pm

bişey değil canım... =)
SedoShe

SedoShe

MesajKonu: Geri: Fragmanlara Yorumlar   Fragmanlara Yorumlar EmptyCuma Eyl. 04, 2009 2:11 pm

fragmanlar için teşekkürler...
İzlemeyenler vardır belki elveda rumeliyi...Ruhinin resmini çizdiği kız Zarife imzamda görmüş oldugunuz ikilinin kızçeleri:)daha dogrusu evlatlık almıslardı annesi babası çeteciler yüzünden öldürüldüğü için..Sad

FRagmandanda anlaşıldıgı gibi güzel bi aşk olucak bence Smile
x seнeЯuнi x
Admin
x seнeЯuнi x

MesajKonu: Geri: Fragmanlara Yorumlar   Fragmanlara Yorumlar EmptyCuma Eyl. 04, 2009 2:31 pm

Insallah Very Happy
fto

fto

MesajKonu: Geri: Fragmanlara Yorumlar   Fragmanlara Yorumlar EmptyC.tesi Eyl. 05, 2009 5:42 pm

arkadaşlar itirafta bulunuyum... ben aslen elveda rumeli hastasıyım.. dizim yeni sezonda 9 yıl ileri atladı.. tabi doğal olarak küçük kızçeler ve kızanlar büyüdü.. yeni oyuncuların kim olduğunu araştırırken kaymakamın çalışkan oğlunu ruhi yapıcının oynucağını öğrendim... tabii daha öncesinden mehmet rolüyle gönüllere taht kurmuştu ama elveda rumeli deoynayacağını öğrendikten sonra daha bi ayrı sevmeye başladım.. bu dizi oyunculuğuyla daha çok bahsettiricek kendisinden ruhicim... paylaşmak istedim sadece.. umarım kafanızı şişirmemişimdir... Smile
x seнeЯuнi x
Admin
x seнeЯuнi x

MesajKonu: Geri: Fragmanlara Yorumlar   Fragmanlara Yorumlar EmptyPaz Eyl. 06, 2009 6:03 pm

fto demiş ki:
arkadaşlar itirafta bulunuyum... ben aslen elveda rumeli hastasıyım.. dizim yeni sezonda 9 yıl ileri atladı.. tabi doğal olarak küçük kızçeler ve kızanlar büyüdü.. yeni oyuncuların kim olduğunu araştırırken kaymakamın çalışkan oğlunu ruhi yapıcının oynucağını öğrendim... tabii daha öncesinden mehmet rolüyle gönüllere taht kurmuştu ama elveda rumeli deoynayacağını öğrendikten sonra daha bi ayrı sevmeye başladım.. bu dizi oyunculuğuyla daha çok bahsettiricek kendisinden ruhicim... paylaşmak istedim sadece.. umarım kafanızı şişirmemişimdir... Smile

Estagfurullah canim ne kafa sisirmesi. Insallah Ruhinin Fanlari cogalir..
Site Canlanir + Ruhi abi gelir Very Happy
fto

fto

MesajKonu: Geri: Fragmanlara Yorumlar   Fragmanlara Yorumlar EmptyPaz Eyl. 06, 2009 8:40 pm

ağzından bal damlıyo cnmmm... inş inş..
x seнeЯuнi x
Admin
x seнeЯuнi x

MesajKonu: Geri: Fragmanlara Yorumlar   Fragmanlara Yorumlar EmptyPaz Eyl. 13, 2009 3:06 pm

Fatmacim sagol yeni fragman icin.
eso
Moderatör
eso

MesajKonu: Geri: Fragmanlara Yorumlar   Fragmanlara Yorumlar EmptyPaz Eyl. 27, 2009 2:05 pm

fragman linkleri için çok tşkler

Fragmanlara Yorumlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resimlere Yorumlar
» Calismalara Yorumlar